UQUAL Oz3 BAKTERIEEMALDUS SALONGIST

postitas alamteemas UQUAL™ , 09/06/2014

child vacation road trip drive car seat
BAKTERIVABA & TERVISLIKULT PUHAS AUTOSALONG!

UQUAL Oz3 seade tapab kõik bakterid jaebameeldivad lõhnad autosalongist! Hingata on lihtsam kui bakterihävitusseade ründab ja neutraliseerib ebameeldivate lõhnade allikad. UQUAL Oz3 elimineerib korraga kõikebameeldivad lõhnad nagu suitsu, tubaka, hallituse, kopituse, tolmu, plastiku,keemia, loomade, uriini ja toidulõhnad. Lisaks sellele tapab seade ka kõikautosalongis elavad allergeenid, tolmulestad ja bakterid.

Kellele see sobib? Hästi sobib autodesbakterivaba keskkonna loomiseks. Kui Sinu lähedaste või laste tervis jasissehingatava õhu puhtus on oluline, siis korra aastas on antud töötlusvajalik. Igas autosalongis tekib aja jooksul tervisele kahjulikke baktereid(bakterid on hallituse ja ebameeldiva lõhna algallikas) millest on võimaliklihtsalt vabaneda.

Kuidas mõjutab bakter Sinu tervist.Hallitus võib soodustada astma ja allergia teket! Pidev kontakt mingiallergeeniga (näiteks tolmulesta või hallitusega) võib aja jooksul kujundadaülitundlikuse selle suhtes. 1 gramm tolmu võib sisaldada 2000-15 000tolmulesta, allergeenina toimivad ka lestade eritised. Allikas: www.astma.ee

Vaata kindlasti ka “The Invisible World”videot autos elavatest bakteritest: http://www.youtube.com/watch?v=fLiUg1-BSUI

Kuidas see töötab? UQUAL seadegenereerib Ozone O3 (üks kõigevõimsam neutraliseerija üldse). O3 ei varja lihtsalt lõhnasid nagu tavalisedlõhnakuused või lõhnaõlid, see neutraliseerib lõhna algallika ja tapab kõikinimese tervisele kahjulikud bakterid ja hallitusseened.

Kus seda kasutada? UQUAL Oz3 seade on välja töötatudspetsiaalselt autosalongi bakteritest puhastamiseks. UQUAL Oz3 seadmega saab ideaalselt neutraliseerida lõhnasid sõidukitesalongis kus on kasu puhtusest ja värskest õhust.

Pakume Teile 6 tunnistUQUAL Oz3 auto salongi bakteripuhastust. Auto salongi bakteripuhastustähendab seda, et toote auto 6 tunniks meie juurde Türi 9 Tallinn. Parematulemuse saavutamiseks võib töötlust korrata ka kaks korda järjest. Võime võttaTeie auto töötluseks ka õhtul, ning tagastame sõiduki hommikul. Lisainfotpuhastusvõimaluste kohta võite julgelt küsida ka telefoni teel meieklienditeenindajalt Katrinalt.

Tegu ei ole keemilise puhastamise ega muu sarnasega!